Good Farmers. Good Food.

Your cart

Your cart is empty

New Arrivals

.5lb Regular Whole Bean

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

1lb Regular Whole Bean

$15.00

Unit price
per

$15.00

Unit price
per

5lb Regular Whole Bean

$60.00

Unit price
per

$60.00

Unit price
per

.5lb Decaf Whole Bean

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

1lb Decaf Whole Bean

$15.00

Unit price
per

$15.00

Unit price
per

5lb Decaf Whole Bean

$60.00

Unit price
per

$60.00

Unit price
per

.5lb Regular Ground

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

1lb Regular Ground

$15.00

Unit price
per

$15.00

Unit price
per

5lb Regular Ground

$60.00

Unit price
per

$60.00

Unit price
per

.5lb Decaf Ground

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

1lb Decaf Ground

$15.00

Unit price
per

$15.00

Unit price
per

5lb Decaf Ground

$60.00

Unit price
per

$60.00

Unit price
per

Fizzy Strawberries

$2.75

Unit price
per

$2.75

Unit price
per

Cola Bottles

$2.75

Unit price
per

$2.75

Unit price
per

Fizzy Cola

$2.75

Unit price
per

$2.75

Unit price
per

Gummy Bears

$2.75

Unit price
per

$2.75

Unit price
per

Sour Mix Rings

$2.75

Unit price
per

$2.75

Unit price
per

PUR Polar Mints

$1.75

Unit price
per

$1.75

Unit price
per

from $18.50

Unit price
per

Laundry Detergent by Myni

$10.50

Unit price
per

$10.50

Unit price
per

Multi-Tops Flip Cap Lids by Masontops

from $5.25

Unit price
per

from $5.25

Unit price
per

Dishwasher Tablets by Myni

$9.50

Unit price
per

$9.50

Unit price
per

Summerland Fruit Leather Fruit Rolls

$2.25

Unit price
per

$2.25

Unit price
per

Living Bread: Tradition and Innovation in Artisan Bread Making

Regular price $54.00 $25.00

Unit price
per

Regular price $54.00 $25.00

Unit price
per

Glass Cleaning Bottle with Sleeve

$7.75

Unit price
per

$7.75

Unit price
per

from $4.65

Unit price
per

PUR Gum 9pc Wintergreen Pack

$1.35

Unit price
per

$1.35

Unit price
per

from $12.50

Unit price
per

from $12.50

Unit price
per

Canning Rings - 100 Pack by FORJARS

from $36.75

Unit price
per

from $36.75

Unit price
per

Regular price $37.99 $22.00

Unit price
per

Vacuum Sealer Kit by FORJARS

$23.75

Unit price
per

$23.75

Unit price
per

Twisted Berry Sugar Free Jam by Twisted Canning Co

Regular price $6.25 $5.63

Unit price
per

Regular price $6.25 $5.63

Unit price
per

Blueberry Sage Jam by Twisted Canning Co

Regular price $6.25 $5.63

Unit price
per

Regular price $6.25 $5.63

Unit price
per

Raspberry Vanilla Jam by Twisted Canning Co

Regular price $6.25 $5.63

Unit price
per

Regular price $6.25 $5.63

Unit price
per

$10.95

Unit price
per

All Purpose Cleaner Tablet by Myni

$2.75

Unit price
per

$2.75

Unit price
per

Summerland Sweets Jam gift package Crate

from $11.50

Unit price
per

from $11.50

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

Summerland Sweets Jelly Candies

$4.25

Unit price
per

$4.25

Unit price
per

Water Kefir Starter Grains

$20.75

Unit price
per

$20.75

Unit price
per

Bulgarian Yogurt Starter Culture

$15.25

Unit price
per

$15.25

Unit price
per

Greek Yogurt Starter Culture

$15.25

Unit price
per

$15.25

Unit price
per

Pomona's Universal Pectin

$9.25

Unit price
per

$9.25

Unit price
per

Regular price $42.00 $24.00

Unit price
per

Oat Groats Tote (1 Tonne)

$2,686.25

Unit price
per

$2,686.25

Unit price
per

Red Whole Lentils Tote (1 Tonne)

$2,220.50

Unit price
per

$2,220.50

Unit price
per

Chickpeas Tote (1 Tonne)

$3,402.50

Unit price
per

$3,402.50

Unit price
per

Nutrimill Dough Enhancer

$12.75

Unit price
per

$12.75

Unit price
per

Pressure Canner by FORJARS

$186.50

Unit price
per

$186.50

Unit price
per

from $11.50

Unit price
per

PUR Gum 9pc Bubblegum Pack

$1.35

Unit price
per

$1.35

Unit price
per

$26.75

Unit price
per

Glass Cleaning Bottle

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

Summerland Sweets Syrup & Jam Gift Crate

from $11.50

Unit price
per

from $11.50

Unit price
per

Summerland Sweets Syrup Gift Crates

from $11.50

Unit price
per

from $11.50

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

Summerland Sweets Pure Peach Jam

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per