358 Results

358 Results

Freeze Dried Ice Cream Sandwich Bites
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Sandwich Bites

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Coffee Chip Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Coffee Chip Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Neopolitan Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Neopolitan Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Maple Crunch Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Maple Crunch Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Mint Chocolate Chip Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Mint Chocolate Chip Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Assorted Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Assorted Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Pineapple Orange Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Pineapple Orange Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Ice Cream Sandwich Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Ice Cream Sandwich Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Cookies + Cream Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Cookies + Cream Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Cherry Chocolate Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Cherry Chocolate Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Blueberry Cheesecake Ice Cream Squares / Small

Regular price $4.50 $4.00

Unit price
per

Freeze Dried Ice Cream Squares
Sale

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Blueberry Cheesecake Ice Cream Squares / Medium

Regular price $6.50 $5.75

Unit price
per

Freeze Dried Marshmallow Fruit Puffs
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Marshmallow Fruit Puffs

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Original Skittlez
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Original Skittlez

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

from $4.50

Unit price
per

Freeze Dried Peaches

from $4.50

Unit price
per

Freeze Dried Rainbow Nerd Blasters
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Rainbow Nerd Blasters

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Salt Water Taffy
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Salt Water Taffy

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Sour Skittlez
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Sour Skittlez

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

from $4.50

Unit price
per

Freeze Dried Tropical Fruit Blend

from $4.50

Unit price
per

Freeze Dried Tropical Skittlez
Sale

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

Freeze Dried Tropical Skittlez

Regular price $2.50 from $2.25

Unit price
per

French Square 4oz Glass Spice Jars with Acacia Lid
Sold out

$1.85

Unit price
per

Garlic Salt
Sale

Regular price $4.75 $4.25

Unit price
per

Garlic Salt (Conventional) - 500g

Regular price $4.75 $4.25

Unit price
per

$9.50

Unit price
per

Black Garlic Vinegar

$9.50

Unit price
per

$89.00

Unit price
per

Glass Vacuum Seal Containers - Set of 3

$89.00

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Chocolate Cake Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Biscuit Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Bread Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Pancake Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Pizza Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Pie Crust Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Multi-Grain Bread Mix

$6.50

Unit price
per

$6.50

Unit price
per

Gluten-Free Muffin Mix

$6.50

Unit price
per

Regular price $6.50 $4.00

Unit price
per

Gluten-Free Pumpkin Spice Mix

Regular price $6.50 $4.00

Unit price
per

Regular price $6.50 $4.00

Unit price
per

Gluten-Free Gingerbread Mix

Regular price $6.50 $4.00

Unit price
per

$22.00

Unit price
per

from $6.25

Unit price
per

Golden Quinoa Flakes

from $6.25

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

Mango Ginger Granola - 575g

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

Maple Walnut Granola - 575g

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

Honey Sunrise Granola - 575g

$9.00

Unit price
per

$9.00

Unit price
per

Coconut Crunch Granola - 400g

$9.00

Unit price
per

$54.00

Unit price
per

Great Northern Beans Pail (11kg)

$54.00

Unit price
per

from $5.95

Unit price
per

Great Northern Beans

from $5.95

Unit price
per

$19.75

Unit price
per

from $5.95

Unit price
per

Green Lentils

from $5.95

Unit price
per

$44.25

Unit price
per

Green Lentils Pail

$44.25

Unit price
per

Halved Walnuts
Sale

Regular price $10.50 $9.50

Unit price
per

Halved Walnuts - 500g

Regular price $10.50 $9.50

Unit price
per

Hand Tiller | Cultivator | Broadfork
Hand Tiller | Cultivator | Broadfork
Sale

Regular price $225.00 $195.00

Unit price
per

Hand Tiller | Cultivator | Broadfork

Regular price $225.00 $195.00

Unit price
per

$22.00

Unit price
per

Hand-Made Pot Holders (Set of 2)

$22.00

Unit price
per

$15.00

Unit price
per

Handmade Coffee Scoop / Bag Clip

$15.00

Unit price
per

from $4.25

Unit price
per

Hard Red Spring Wheat Berries

from $4.25

Unit price
per

$34.00

Unit price
per

Hard Red Spring Wheat Pail

$34.00

Unit price
per

from $4.75

Unit price
per

Hard White Spring Wheat Berries

from $4.75

Unit price
per

$36.75

Unit price
per

Hard White Spring Wheat Pail

$36.75

Unit price
per

$14.25

Unit price
per

Hemp Sprouting Bag

$14.25

Unit price
per

Sale

Regular price $11.75 from $10.50

Unit price
per

Honduras Agalta - Medium Roast Coffee

Regular price $11.75 from $10.50

Unit price
per

Ice Cream & Waffle Cone Bundle
Limited Quantity

$120.00

Unit price
per

Ice Cream & Waffle Cone Bundle

$120.00

Unit price
per

$10.75

Unit price
per

Japanese Matcha Tea - 40g Pouch

$10.75

Unit price
per

$7.50

Unit price
per

Japanese Matcha Tea - 15g Tea Jar

$7.50

Unit price
per

$125.00

Unit price
per

from $8.75

Unit price
per

Jasmine Rice

from $8.75

Unit price
per

$10.75

Unit price
per

$7.50

Unit price
per

$145.00

Unit price
per

$14.50

Unit price
per

Kefir Cap Brewing Lid by Masontops

$14.50

Unit price
per

$9.75

Unit price
per

Kombucha Brewing Lid by Masontops

$9.75

Unit price
per

$9.75

Unit price
per

Koornneef Farms Mixed Berry Jam 250ml

$9.75

Unit price
per

$9.75

Unit price
per

Koornneef Farms Strawberry Jam 250ml

$9.75

Unit price
per

$13.75

Unit price
per

Koornneef Farms Strawberry Syrup

$13.75

Unit price
per

$13.75

Unit price
per

$75.00

Unit price
per

from $11.50

Unit price
per

Large Lima Beans

from $11.50

Unit price
per

$10.00

Unit price
per

$11.75

Unit price
per

Laundry Detergent by MYNI - 70 tablets

$11.75

Unit price
per

$9.50

Unit price
per

$25.00

Unit price
per